PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo politika:

 

Užukalnio sodyba įmonei priklausančioje www.uzukalnis.lt svetainėje yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys.

 

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip www.uzukalnis.lt naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant www.uzukalnis.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

 

Mes užtikriname jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

 

 

Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame:

 

Kuomet naršote www.uzukalnis.lt, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote, produktai, kuriuos peržiūrite bei kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“. Taip pat, galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums suteikiate (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.) sukurdami paskyrą mūsų svetainėje.

 

Kas yra slapukas?

 

Slapukais (angl. cookies) vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio atmintį. Tai nedideli informacijos vienetai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

 

Dažniausiai internetinės naršyklės automatiškai priima slapukus, tačiau jūs galite tai pakeisti, redaguojant savo naršyklės nustatymus. Keisdami savo naršyklės nustatymus, jūs galite priimti visus slapukus, būti įspėtas, ar slapukai yra nustatyti, arba atsisakyti visų slapukų. Tačiau, nusprendę atsisakyti visų slapukų, jūs negalėsite matyti kai kurių puslapio dalių.

 

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis).

 

 

Slapukų tipai

 

Būtinieji slapukai: tokie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, internetinės rezervacijos.

 

Veikimą gerinantys slapukai: šie slapukai renka informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė. Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

 

Funkciniai slapukai: šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

 

 

Kodėl renkame jūsų duomenis?

 

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

 

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis, norėsite gauti mūsų naujienlaiškį arba užpildysite mūsų kontaktinę formą, tuomet taip galite suteikti mums savo asmeninių duomenų: el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamosios vietos informaciją, telefono numerį. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti, gali susisiekti su mumis el. paštu sodyba@uzukalnis.lt.

 

 

Jūsų teisės:

 

Jeigu esate Europos gyventojas, jūs turite įvairių teisių, susijusių su jūsų asmens duomenų apsauga:

 

Teisė būti informuotam.


Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome.


Teisė taisyti netikslią ar neteisingą informaciją apie jus.


Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.


Teisė apriboti duomenų tvarkymą.


Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.


Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui.


Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.

 

Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija.

 

Perspėjame, kad valdome Europos gyventojų asmeninius duomenis, norėdami išpildyti jūsų užsakymus arba kitaip įgyvendinti tikslus, išvardytus dokumento pradžioje. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų duomenys gali būti perkelti už Europos ribų (pavyzdžiui, į Kanadą arba JAV).

 

 

Nuorodos į kitas svetaines:

 

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

 

 

Duomenų apsauga:

 

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kuriuos gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors pažeidžiamų vietų ar kibernetinių atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. Nepaisant to, negarantuojame absoliutaus jūsų asmeninių duomenų saugumo.

 

 

Duomenų atskleidimas:

 

Įstatymo numatyta tvarka pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskleisti jūsų asmeninius duomenis.

 

 

Kontaktinė informacija:

 

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu sodyba@uzukalnis.lt.

 

 

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi šiuo puslapiu ir pateikę jame informaciją, jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus surinkti ir panaudoti aukščiau aprašytiems tikslams.

 

© Užukalnio sodyba